به مناسبت هفته اطلاع رسانی هپاتیت، آزمایشات هپاتیت در آزمایشگاههای اعلام شده در سراسر کشور به صورت رایگان انجام می شود.

فراخوان

شبکه هپاتیت ایران، یکی از شبکه های مصوب وزارت بهداشت متشکل از پزشکان و متخصصین بهداشت و درمان در سراسر کشور است. این شبکه بعنوان تنها نماینده رسمی اتحاد جهانی هپاتیت (WHA) در ایران در راستای حذف بیماری هپاتیت فعالیت می نماید. هر ساله در هفته اطلاع رسانی هپاتیت، فعالیت هایی توسط این شبکه بمنظور ارتقای سطح آگاهی جامعه نسبت به بیماریهای هپاتیت صورت می گیرد. در روز جهانی هپاتیت، دانشجویان پزشکی در طی سه روز متوالی در ایستگاه های متروی تهران، با توزیع بروشورهای آموزشی و آموزش چهره به چهره به اطلاع رسانی درمورد انواع بیماری هپاتیت پرداختند و به ارجاع موارد مشکوک به ابتلا را جهت انجام آزمایشات رایگان (هپاتیت بی و سی) به آزمایشگاه های همکار در این طرح اقدام نمودند. همچنین، در این راستا با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور همزمان فعالیت های مشابهی در دیگر شهرها صورت پذیرفت.

با توجه به فرارسیدن هفته ملی اطلاع رسانی هپاتیت (۷-۱ آبان ماه ۱۳۹۶) درخواست می شود در انجام هرچه بهتر این حرکت خیرخواهانه و گسترش آن در سایر استان های کشور ما را یاری نمایید.

مزایای همکاری با این طرح، علاوه بر بهره بردن از اجر معنوی آن به شرح زیر می باشد:

۱- درج آرم، آدرس و مشخصات آزمایشگاه همکار، در وبسایت های شبکه هپاتیت ایران و باشگاه سلامتی امید

۲- درصورت استفاده از اطلاعات بدست آمده از نتایج آزمایشات، درج نام همکاران بعنوان نویسنده در مقاله یا مقالات حاصله از آن اطلاعات

در صورت تمایل به همکاری، جهت انجام هماهنگی های لازم و دریافت اطلاعات تکمیلی با دبیرخانه شبکه به شماره ۸۱۲۶۲۰۷۲ تماس حاصل فرمائید. دعای خیر بیماران بدرقه راهتان.

بروشور

                                                                                          HCV                                                                      HBV

آزمایشگاه های تهران

آزمایشگاه های سایر شهرها

کمپین دانشجویی

پوستر

اینفوگرافی