جایزه نینا (Novelty in NOhep Activity)

نوهپ (NOhep) به عنوان یک جنبش جهانی با هدف کنترل هپاتیت ویروسی «بی» و حذف هپاتیت ویروسی «سی» تا سال ۲۰۳۰ تلاش می کند فعالیت های مرتبط با هپاتیت را در سراسر جهان متحد سازد. با توجه به درخواست NOhep از افراد و سازمان ها در سراسر جهان  جهت مشارکت به عنوان بخشی از بزرگترین دستاورد بعدی ،یعنی حذف ویروس های هپاتیت، شبکه هپاتیت ایران متعهد شده است که تمام تلاش خود را جهت حمایت از این هدف ارزشمند بکار گیرد.

از این حیث، با توجه به تاثیر ارزشمند افراد خلاق و دلسوز در زمینه افزایش آگاهی درباره هپاتیت های ویروسی، شایسته است افراد فعال در این زمینه به فعالیت بیشتر تشویق و ترغیب گردند. از این رو جایزه « نوآوری در زمینه فعالیتهای نوهپ» تحت عنوان «جایزه نینا» جهت اهدا به افراد فعال و خلاق با تجربیات جدید در زمینه اموزش و درمان بیماران انتخاب گردید. این جایزه به کسانی تعلق خواهد گرفت که در راستای آرمانهای NOhep به ارائه نوآوری همت گمارند. لذا، از کلیه علاقمندان و فعالان در تمامی زمینه های هنری و علمی برای شرکت در این رقابت دعوت به عمل می آید.

شایان ذکر است، این جایزه در سال ۲۰۱۷ توسط پروفسور سید مؤید علویان، استاد گوارش و کبد و سردبیر ارشد مجله ماهنامه هپاتیت پایه گذاری شد و در هفتمین کنفرانس بین المللی هپاتیت تهران (THC7) به ۶ نفر از برگزیدگان تعلق گرفت.

برنده بعدی ما شما باشید.

برندگان جایزه نینا

دکتر مسعود ضیایی

متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری

استاديار و عضو هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي بيرجند

جایزه نینا به پاس تلاش های گرانقدر ایشان در زمینه ریشه کنی هپاتیت «سی» در بیماران هموفیلی و تالاسمی استان خراسان جنوبی و همچنین ایده ابداع سنگ قبر هپاتیت «سی» که در جوامع جهانی خوش درخشید به ایشان تعلق گرفت.

محمد احسان خرامید

کارشناس ارشد مدیریت رسانه از دانشگاه تهران

مشاور فرهنگی مدیر کل مرکز کیش

جایزه نینا به پاس تلاشهای ارزشمند ایشان در زمینه ایجاد رسانه بین المللی NOhep و فعالیت گسترده در فضاهای مجازی در راستای افزایش آگاهی جامعه از بیماریهای هپاتیت ویروسی به ایشان تعلق گرفت.

سارا رضایی

کارشناس حسابداری

مجری و تهیه کننده صدا و سیما

جایزه نینا به پاس تلاشهای ارزشمند ایشان در زمینه ابداع شال نمادین و بین المللی NOhep و فعالیت گسترده وی در برنامه های تلویزیونی صدا و سیمای کیش در راستای افزایش آگاهی جامعه از بیماریهای هپاتیت ویروسی به ایشان تعلق گرفت.

شمیم کریمی

پزشک

جایزه نینا به ایشان بعنوان نفر اول مسابقه نقاشی ریشه کنی هپاتیت همزمان با برگزاری هفتمین کنفرانس هپاتیت تهران به ایشان تعلق گرفت.

شهلا خسروانجم

تصویرگر

جایزه نینا به ایشان بعنوان نفر دوم مسابقه نقاشی ریشه کنی هپاتیت همزمان با برگزاری هفتمین کنفرانس هپاتیت تهران به ایشان تعلق گرفت.

حمید قالی جاری

تصویرگر

جایزه نینا به ایشان بعنوان نفر سوم مسابقه نقاشی ریشه کنی هپاتیت همزمان با برگزاری هفتمین کنفرانس هپاتیت تهران به ایشان تعلق گرفت.